"Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē" - kino no 9. oktobra! - Forums
Labākās filmas online latviešu valodā
Mana kolekcija
"Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē" - kino no 9. oktobra! - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Kino » "Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē" - kino no 9. oktobra! (Kino no 9. oktobra!)
"Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē" - kino no 9. oktobra!
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 9
Reputācija: 2
Balvas: 0
Brīdinājumi : 0%
# 1 20:45
PENS: PIEDZĪVOJUMI NEKURNEKADZEMĒ / PAN

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ - 09-10-2015
Režisors: Joe Wright
Scenārija autors: Jason Fuchs, J.M. Barrie
Aktieri: Hugh Jackman, Garrett Hedlund, Rooney Mara, Levi Miller, Adeel Akhtar

Apraksts:
Pīters Pens ir drosmīgs zēns, kurš negrib kļūt pieaudzis. Viņš mīt teiksmainajā salā Nekurnekadzemē kopā ar pirātiem, indiāņiem un pazaudētajiem puikām. Taču kā viņš tur nokļuva? Kā sākās viņa dzīvesstāsts? Britu režisors Džo Raits („Piedošana”, „Lepnums un aizspriedumi”), iedvesmojoties no skotu literatūras klasiķa Džeimsa Metjū Berija pirms vairāk nekā 100 gadiem sarakstītā romāna „Pīters un Vendija”, radījis piedzīvojumu - fantāzijas filmu visai ģimenei.

Pīters vēl ir zīdainis, kad māte, apstākļu spiesta, pamet viņu bāreņu patversmē. Zēna bērnība aizrit drūmā un skarbā vidē, līdz kādā naktī Pīteru nolaupa pirāti un aizved uz brīnumaino Nekurnekadzemi. Tur viņš piedzīvo gan jautrības, gan briesmu pilnus brīžus, un pamazām apjauš, ka viņa liktenis ir kļūt par leģendāru varoni, kura vārds mūžam būs pazīstams kā Pīters Pens.

Galvenajās lomās - „Oskara” nominanti Hjū Džekmens („Nožēlojamie”, „X-cilvēki”) un Rūnija Mara („Meitene ar pūķa tetovējumu”, „Blakusefekts”), kā arī Amanda Seifrīda („Nožēlojamie”, „Mamma Mia”) un Gerets Hedlunds („Ceļā”, „Trons: Mantojums”). Titullomā - Levijs Millers.

Valoda: angļu
Filmas garums: 111 min
Vecums: 7+
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 1
Reputācija: 0
Balvas: 0
Brīdinājumi : 0%
# 2 13:33
Kas pietrūka, un kkas bija par daudz priekš manis.
Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Kino » "Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē" - kino no 9. oktobra! (Kino no 9. oktobra!)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:

Seko mums twitterī

Sekot

Seko mums Draugiem.lv

Sekot

Filmas online latviešu valodā | Filmas online latviski, HD kvalitātē

Tikai jaunākās, labākās un populārākās filmas onlainā pie mums, bez maksas, bez reģistrācijas un labā HD kvalitātē. Filmas tikai latviešu valodā un ar latviešu subtitriem.
Kinoportāls piedāvā filmu žanru daudzveidību gan lieliem, gan maziem. Pieejamas filmas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kinoportāls piedāvā ērtu filmas apskati ar lielu un viegli
saskatāmu filmas playeri un filmas treileri, filmām ir detalizēta informācija, kurā norādīts gads, aktieri, režisors, valsts, tulkojums utt. Filmas var arī meklēt meklētājā pēc nosaukuma, gada, aktieriem, valsts u.c.
Kinoportālā pieejamas filmas 371, kurām ir pievienoti 107 komentāri, foruma tēmas 16 uz, kurām sniegtas 29 atbildes. Pavisam reģistrēti 238 lietotāji