Ieteikumi - Forums
Labākās filmas online latviešu valodā
Mana kolekcija
Ieteikumi - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Ieteikumi & Kļūdas » Ieteikumi
Ieteikumi
Grupa: Lietotājs
Ieraksti: 9
Reputācija: 2
Balvas: 0
Brīdinājumi : 0%
# 1 17:27
Varētu sadaļu izveidot ar filmu aprakstiem kuras būs drīzumā kino vai arī nesen jau sāka rādīt kino teātros. smile
# 2 17:42
Būtu arī labi ja butu filmam kad skatas, peles laba taustina aizliegums.
Grupa: Administrators
Ieraksti: 16
Reputācija: 16
Balvas: 3
# 3 18:32
Varētu jau to sadaļu ar kino jaunumiem, bet man piemēram, nebūtu fiziski laika to papildināt!
Peles aizliegums domā vajadzīgs? amm mums jo labāk, ja kāds izplata tālāk sazaktos video +skatījumi klāt. biggrin
# 4 18:53
Viena zina ja. biggrin
# 5 18:54
Es to sadalu varetu papildinat.
Grupa: Administrators
Ieraksti: 16
Reputācija: 16
Balvas: 3
# 6 20:26
Tu to velies kā atsevišķu sadaļu vai kautkur sākumlapā, vai ... izstāsti sīkāk.?

Man ir plānos taisīt sadaļu - Blogi, bet tur katram leitotajam ir iespēja veidot nevis katru rakstu atsevišķi, bet gan izveido savu blogu, kas līdzinās twitter kontam vai kautkam tamlīdzīgi un tajā blogā likt rakstus...
# 7 21:14
Tākā atsevišķu sadaļu un sakuma jaunākas 4 filmas var redzet. smile
Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Ieteikumi & Kļūdas » Ieteikumi
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:

Seko mums twitterī

Sekot

Seko mums Draugiem.lv

Sekot

Filmas online latviešu valodā | Filmas online latviski, HD kvalitātē

Tikai jaunākās, labākās un populārākās filmas onlainā pie mums, bez maksas, bez reģistrācijas un labā HD kvalitātē. Filmas tikai latviešu valodā un ar latviešu subtitriem.
Kinoportāls piedāvā filmu žanru daudzveidību gan lieliem, gan maziem. Pieejamas filmas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kinoportāls piedāvā ērtu filmas apskati ar lielu un viegli
saskatāmu filmas playeri un filmas treileri, filmām ir detalizēta informācija, kurā norādīts gads, aktieri, režisors, valsts, tulkojums utt. Filmas var arī meklēt meklētājā pēc nosaukuma, gada, aktieriem, valsts u.c.
Kinoportālā pieejamas filmas 371, kurām ir pievienoti 107 komentāri, foruma tēmas 16 uz, kurām sniegtas 29 atbildes. Pavisam reģistrēti 238 lietotāji