Mazais Ziemassvētku konkurs - Forums
Labākās filmas online latviešu valodā
Mana kolekcija
Mazais Ziemassvētku konkurs - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Konkursi » Mazais Ziemassvētku konkurs (Ziemassvētku konkurs, laimē unikālas balvas!)
Mazais Ziemassvētku konkurs
Grupa: Administrators
Ieraksti: 16
Reputācija: 16
Balvas: 3
Brīdinājumi : 0%
# 1 12:22


Labdien!
Tā kā tuvojas Ziemassvētki esam nolēmuši izveidot mazo KinoFilmNet konkursu! Konkurs neiedalīsies vietās, bet tiks izlozēti 3 uzvarētāji, kas iegūs mazās KinoFilmNet balviņas!

Termiņš:
05.12.2015 - 25.12.2015

Uzdevums:
Piedalīties konkursā var jebkurš reģistrētais lietotājs šajā kinoportalā! Jūsu uzdevums ir atvērt jebkuru lapu šajā kinoportalā, piemēram, filmas, sākumlapu, filmu topu utt un uzspiest vienkārši "ieteikt" pogu jebkurā sociālajā tīklā, kuru Jūs pārsvarā lietojat.


Kad esam uzdevumu paveikuši, uztaisam ekrānšāviņu (screenshot) un ievietojam to šinī tēmā vai iesūtam man privātajā vēstulē!


Balvas:
3 uzvārētāji, kuri tiks izlozēti konkursa beigās iegūs:
- VIP kontu kinoportalā uz patstāvīgu laiku,
- Ziemassvētku medaļu savā profilā,
- + 20 reputāciju kinoportalā,
- Administrācijas apbalvojumu kinoportalā,
- Jūsu ieteikums un citi Jūsu interesantaākie ieteikumi socialajos tiklos pēc izvēles tiks ieteikti no mūsu Draugiem.lv lapām, kuras diena apskata +20 000 cilvēku,

Forums » KinoFilmNet :: Mājaslapa » Konkursi » Mazais Ziemassvētku konkurs (Ziemassvētku konkurs, laimē unikālas balvas!)
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:

Seko mums twitterī

Sekot

Seko mums Draugiem.lv

Sekot

Filmas online latviešu valodā | Filmas online latviski, HD kvalitātē

Tikai jaunākās, labākās un populārākās filmas onlainā pie mums, bez maksas, bez reģistrācijas un labā HD kvalitātē. Filmas tikai latviešu valodā un ar latviešu subtitriem.
Kinoportāls piedāvā filmu žanru daudzveidību gan lieliem, gan maziem. Pieejamas filmas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kinoportāls piedāvā ērtu filmas apskati ar lielu un viegli
saskatāmu filmas playeri un filmas treileri, filmām ir detalizēta informācija, kurā norādīts gads, aktieri, režisors, valsts, tulkojums utt. Filmas var arī meklēt meklētājā pēc nosaukuma, gada, aktieriem, valsts u.c.
Kinoportālā pieejamas filmas 371, kurām ir pievienoti 107 komentāri, foruma tēmas 16 uz, kurām sniegtas 29 atbildes. Pavisam reģistrēti 238 lietotāji